logowanie

Sylwia Majdan 2011

W 2006 roku jej karnawałowa kolekcja zachwycała w kasynie w hotelu Hyatt w Warszawie. W swoim Atelier tworzy niepowtarzalne wzory, jednak jak twierdzi, każdy znajdzie coś dla siebie. Syliwa Majdan to już marka. Marka również sukni ślubnych.


Sylwia Majdan
Sylwia MajdanSylwia Majdan

Kreacje tworzone są według indywidualnych wzorów, uszytych specjalnie na miarę. W jej projektach widać pasję i umiłowanie piękna. Marka, którą tworzy jest luksusowa, a jej kolekcje charakteryzują się dbałością o detale i perfekcyjne wykończenie. Swoje stroje i suknie dedykuje kobietom pewnym siebie, chcącym wyglądać oryginalnie i seksownie. Kreacje Sylwii Majdan to kombinacja elegancji i klasyki. W swoich pracach szczególny nacisk kładzie na tkaniny najlepszej jakości, sprowadzane z Włoch i Hiszpanii oraz fasony podkreślające piękno kobiecej sylwetki. Lubimy to!


Sylwia MajdanSylwia Majdan

Zdjęcia: Panna Lu
Make up/stylizacja: Maja Holcman
Modelka: Milena
www.sylwiamajdan.pl


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl