logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Szampan ze spadochronem

Truskawki i szampan to dla niektórych element niezbędny na wieczór panieński. A skoro szampan, to można go dodatkowo urozmaicić i do korka doczepić spadochron.

Potrzebny do tego jest niewielki gadżet - spadochron do korka.
Trzeba tylko zainstalować ten spadochron na butelce szampana, potrząśnąć i wystrzelić (nie rób tego jednak kiedy masz w domu bardzo niski sufit - wtedy nie tylko możesz go oblać ale też stłuc coś w mieszkaniu). Korek nie poleci z impetem w sufit doprowadzając wszystkich gości do gwałtownego poszukiwnia schronienia pod stołami- otworzy się spadochron, który powoli opuści korek na ziemię. Na spadochronie może znaleźć się napis 'Let's Party' (Bawmy się).

Można to zrobić w jakimś klubie, gdzie zamierzacie spędzić ten wieczór, albo tuż przed wejściem (na przykład jeżeli podjechałyście z przyszłą panną młodą limuzyną pod klub).

Spadochronu można używać wiele razy. Kosztuje około 20 zł.

Kupicie go w sklepie Toys4Boys.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl