logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Tania suknia ślubna

Czy przyszła panna młoda szukając wyśnionej sukni ślubnej gotowa jest zapłacić bajońskie sumy? Czy suknia ślubna naprawdę musi być droga?


Moda na tanie suknie ślubne, podobnie jak moda na tanie śluby przywędrowała do nas z czerwonego dywanu i jest odpowiedzią na kryzys gospodarczy, który dotknął cały świat. Ludzie nie mają pieniędzy, dlatego racjonalniej podchodzą do ich wydawania. Panny młode biorą przykład z gwiazd Hollywood, które kupują tanie kreacje i dobierają do nich wyszukane i eleganckie dodatki. Dziś już nikogo nie dziwi wystąpienie gwiazdy w sukience o wartości 100-200 zł zakupionej w sklepie sieciowym. Co więcej, kreacje zakupione w sklepach sieciowych często są dziełem znanych projektantów.

Przyszła panna młoda może się zdecydować na zakup taniej sukni ślubnej. Podstawową zasadą jest oczywiście wybranie takiej kreacji, która podkreśla urodę przyszłej mężatki i maskuje niedoskonałości sylwetki. Zgodnie z tą zasadą zamiast kupować najdroższą i najmodniejszą suknię warto rozważyć zakup sukni z poprzedniego sezonu, udać się na wyprzedaż lub do krawcowej. Suknię można również wypożyczyć lub kupić w komisie. Same musicie wybrać, który ze sposobów najbardziej Wam odpowiada. Jedno jest pewne – dzięki temu obniżycie koszt sukni ślubnej nawet o połowę jej wartości. Drogie suknie stają się pass é.

 

O tym jak wybrać suknię ślubną przeczytacie TUTAJ.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl