logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Taniec na rurze

To ostatnio całkiem popularna rozrywka... Możecie podczas wieczoru panieńskiego wszystkie wybrać się na krótki kurs tańca na rurze lub na jedną (powiedzmy - pierwszą) lekcję tańca na rurze. Może być przy tym niezła zabawa.

Albo możecie kupić przyszłej mężatce w prezencie taki kurs … Nowo zdobyte umiejętności będzie potem mogła zaprezentować mężowi podczas nocy poślubnej.

Kilka przykładów miejsc, gdzie można nauczyć się tańca na rurze:

  • www.akademiaruchu.com.pl
  • www.copa-cabana.pl


Kolejny pomysł to własna rurka do tańca, która może stać się przedmiotem pożądania każdej kobiety lubiącej ćwiczyć w domu (pod czujnym okiem ukochanego mężczyzny). Możecie więc kupić przyszłej pannie młodej kompletny zestaw do tańca na rurze.

Rura jest teleskopowa i pokryta chromem. W skład zestawu wchodzi także pomocna ulotka zawierająca kilka porad, różowa podwiązka oraz plik sztucznych banknotów dziesięciofuntowych (aby było co wkładać za podwiązkę).

W rurę wbudowana jest sprężyna, tak że urządzenie może rozkładać się do wysokości 2,5 metra (nie nadaje się do sufitów wyższych niż 2,5 metra) i nie potrzebuje żadnych wiertarek ani śrubek do zamocowania.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl