logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Tatuaż ślubny

Dla miłośników tatuaży zaręczyny i ślub to tylko kolejne okazje do ozdobienia ciała. Możecie umieścić skromne serduszko z inicjałami ukochanej osoby w mało widocznym miejscu Waszego ciała, będziecie wiedzieli o tym tylko Wy, a tatuaż będzie symbolizował wieczną miłość i oddanie. Możecie także zdecydować się na odważniejsze posunięcie: tatuaż w miejscu, które widzą wszyscy.


Foto: www.bride.net

Tatuaż może być też propozycją, oświadczynami: narzeczony tatuuje sobie na palcach dłoni napis Wyjdź za mnie (oczywiście może to być tatuaż z henny lub zmywalny, żeby każda napotkana kobieta nie brała propozycji do siebie).

Dla tych, którzy szukają oryginalnych obrączek proponujemy obrączki tatuowane. Na serdecznych palcach narzeczeni tatuują obrączki, można pokusić się o „wygrawerowanie” na nich daty ślubu i imion małżonków. Takiej obrączki nie da się zgubić ani zdjąć podczas delegacji.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl