logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Tradycyjny czy nowoczesny stół weselny?

Wiele par organizujących własne wesele zastanawia się nad doborem menu. Nie jest to łatwa decyzja, gdyż często wiąże się z wyborem pomiędzy tradycyjnymi potrawami, które goszczą na weselach od lat, a oryginalnymi, wykraczającymi poza tradycyjną kuchnię. Wybór dań często zależy od miejsca, w którym organizowane jest wesele oraz wieku zaproszonych gości. Im bardziej modernistyczny wystrój sali oraz młodsi wiekiem goście, tym częściej młode pary decydują się na bardziej oryginalne potrawy. Bo mimo iż wesele jest dla młodej pary, to nie można zapominać o często sporej ilości gości, w których gusta kulinarne powinno się trafić. Warto więc dobrze zastanowić się, jakich potraw na weselu spodziewają się nasi goście i skomponować takie menu, które najlepiej będzie pasowało ich gustom.

Catering na stół weselny

Foto: Pyszne.pl

Następnie pozostaje kwestia, czy lepiej zamówić potrawy w postaci cateringu, szwedzkiego bufetu, czy może skorzystać z ofert proponowanych przez poszczególne restauracje. Jeżeli narzeczeni decydują się na zamówienie gotowych dań to dobrze jest również dowiedzieć się z jakiej oferty skorzystać. Na rynku są obecnie firmy specjalizujące się w cateringu oraz serwisy umożliwiające zamawianie jedzenia przez internet.

Niezależnie od tego z jakiej opcji skorzystacie, zanim zdecydujecie się na restaurację w której odbędzie się wesele lub na wybrany catering - koniecznie sprawdźcie go wcześniej. Popróbujcie potraw, oceńcie obsługę, przetestujcie najtrudniejsze zamówienia. I pamiętajcie, że dania powinny nie tylko smakować, ale i wyglądać estetycznie oraz apetycznie.

Smacznego!

Catering na wesele
Catering na wesele


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl