logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Transport dla gości

Foto: royalweddings.hellomagazine.com

Jeżeli miejsce gdzie odbywa się wesele jest dość daleko od kościoła, gdzie Państwo Młodzi biorą ślub, warto pomyśleć o transporcie dla gości. Można wynająć dla nich autokar, który będzie czekać przed kościołem i zawiezie wszystkich na miejsce. W drugą stronę możecie ustalić jedną lub dwie konkretne godziny, o których wyjedzie autokar spod domu weselnego (np. godzina 3:00 i 6:00). Autokar zawiezie gości pod kościół lub do centrum, skąd mogą wziąć taksówki. Jeżeli chcecie być wyjątkowo mili, możecie umówić się z kierowcą, że rozwiezie wszystkich do domów. Z tym że to może trochę potrwać.

Warto też uprzedzić gości przy okazji rozdawania zaproszeń, że zapewnicie im transport.

Chyba, że robicie wesele daleko od cywilizacji, może w jakimś zamku, pałacu, albo na Bali… wtedy pozostaje tylko nocleg na miejscu.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl