logowanie

Trochę makabrycznie...

Trochę makabryczny, ale oryginalny pomysł. Możecie wynająć limuzynę pogrzebową, długą, czarną z napisem „Ostatnie pożegnanie”. Żegnacie w końcu panienkę. Możecie przetransportować się w tym samochodzie z domu do klubu, albo (jeżeli niekoniecznie macie ochotę jechać w środku auta, w którym na co dzień znajdują się zwłoki…) możecie wsadzić do auta wielki napis/tabliczkę z panieńskim nazwiskiem przyszłej mężatki i z chusteczkami w rękach oficjalnie pożegnać odjeżdżający karawan. :)

Jeżeli pomysł z karawanem, czy limuzyną wydaje się Wam zbyt makabryczny, albo za drogi, możecie dla żartu same zrobić małą trumnę i włożyć do niej panieńskie nazwisko przyszłej mężatki. Jeżeli wolicie mniej makabryczne i dosłowne pożegnanie, zobaczcie inne pożegnanie z nazwiskiem.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl