logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Wedd Muffin

Muffin - w spolszczonej wersji mufinka, a w polskiej formie - babeczka. O wielu twarzach, w wielu wcieleniach. Na słodko, wytrawnie, serwowana na gorąco lub schłodzona, uroczo i nie zobowiązująco. Przekąska, deser, małe co nieco. Niby nic a wszystko zawdzięcza papilotkom, w jakich jest pieczona, nadzieniu, ozdobom, smakom.


WeddMuffinWeddMuffin
Foto & Realizacja: So Sweet Project


Wedd Muffin? Na ślubie może pojawić się jako dodatek do drinka podczas koktailu. Na weselu jako przystawka lub deser. Rzuci też gości na kolana, jako podziękowanie za wspólną zabawę i prezenty podarowane młodej parze.


WeddMuffin
Foto & Realizacja: So Sweet ProjectMufinki muszą obowiązkowo być z tej okazji stylizowane lub personalizowane. Zawinięte w ozdobną bibułkę lub włożone do kartonowego pudełeczka. Zależnie od nowożeńców lub też od motywu przewodniego wesela odpowiednio udekorowane: w serca na słodkiej śmietance, humorystyczne zakochane ludziki na kawałku lukru, suknię ślubną i garnitur, plażę z parasolką z okazji ślubu na Santorini czy Karaibach.

WeddMuffinWeddMuffin
Foto & Realizacja: So Sweet Project


Mufinki mogą też zastąpić z powodzeniem tradycyjny tort. Ułożone na stole, lub na specjalej paterze, w towarzystwie równie uroczej i zabawnej figurki na tort znajdą swych amatorów znacznie szybciej niż ciężki, kremowy tort.

WeddMuffin
WeddMuffin
Foto & Realizacja: So Sweet Project


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl