logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Wesele à la bohème

Rustykalne, rodzinne, trochę nieuczesane – takie jest wesele w stylu cygańskim, w stylu może nawet cyganerii, wesele à la bohème.


Jeśli pomysł balu w pałacu to nie do końca twoje klimaty i chcesz czegoś innego, polecamy stylistykę cygańską – romską, bałkańską, trochę ludową, ciepłą i rodzinną. Jeśli masz w rodzinie dzieci – niech przyjdą, niech się bawią, niech sypią kwiatki. Zamiast kwartetu smyczkowego czy dyskotekowych rytmów, wybierz folkową kapelę. Zamiast sukni z atłasu z trenem i długiego welonu, wybierz luźną, koronkową sukienkę, przepasz ją kolorową wstążką, a we włosy wepnij kwiaty (sporo inspiracji znajdziesz tu, tu i tu).

Podobnie potraktuj wystrój sali i stołów. Nic nie musi być do kompletu, krzesła mogą być różne, misy do podawania owoców tak samo, a między nimi ustaw lampiony i kolorowe bukiety polnych kwiatów.Foto: brides.com


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl