logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Wesele na rzece

Z przyjemnością informujemy o wodowaniu restauracji na Odrze. Barka Tumska, jedyna taka restauracja we Wrocławiu czynna jest cały rok. Swoim gościom oferuje trzy pokłady zaaranżowane na trzy różne sposoby: pokład górny - to w zasadzie taras widokowy, pokład środkowy - w stylu marynistycznym, oraz stylizowany na pub pokład dolny.


Barka Tumska

W restauracji nie buja jak na morzu więc idealnie nadaje się na przyjęcia weselne. Można tu zorganizować intymne przyjęcie jak i bal na więcej osób. Jest to też romantyczne, oryginalne miejsce na zaręczyny, tym bardziej, że nieopodal znajduje się most miłości. Na Barkę można dostać się od strony Hotelu Tumskiego, który proponuje pokoje i apartamenty gościom Restauracji, jak i od strony Odry.
Bywalcy chwalą kuchnię oraz widok na Ostrów Tumski. Czekamy na Wasze opinie.


Barka Tumska
Foto: Barka Tumska


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl