logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Wesele z dynią

Halloween to tylko pretekst do wesela spod znaku dyni, w kolorze pomarańczy. Wesele w listopadzie nie musi być morowe, jak powietrze na zewnątrz. Pomarańczowy to ciepły, radosny kolor.


Wesele z dynią

Wesele z dynią

Kolor pomarańczowy świetnie łączy się zarówno z różem, czerwienią i fioletem, jak i ze złotem, brązem, granatem czy żółcią. Sprawia wrażenie orientalne lub klasyczne, zależnie od wybranego połączenia.Ożywia białą suknię ślubną w dodatkach, wiązankach, biżuterii.


Wesele z dynią


Wesele z dynią

Sama dynia zaś, ze względu na rozmiar, kształt i barwę jest niezwykle uroczym motywem przewodnim przyjęcia. Może być podawana na ostro, na słodko, nadaje się do dekoracji stołów. Można w niej drążyć przeróżne kształty i stworzyć w ten sposób świeczniki. Jeżeli znacie odpowiednie zaklęcie może zamienić się w karetę ;)


Wesele z dynią

 

Wesele z dynią

 

Wesele z dynią

 

Halloween obchodzone nocą 31 października mimo, że nie jest świętem urzędowym cieszy sie po Bożym Narodzeniu największą popularnością.


Wesele z dynią
Foto: Inspired Occasions, SuperWeddings.com, kc-wedding-dj.com, Meredith Perdue, Cake Central, Awesome Mmidwest Wedding, I do Inspiration, sdweddinginsider.com, Wedding by Color, my-weddingdream.com


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl