logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Wręczanie pieniędzy

Często zamiast prezentów para młoda pragnie otrzymać „środki na prezenty”, czyli odpowiednią sumę pieniędzy. Jeżeli ktoś ma dość kopert wypchanych banknotami, można pomyśleć o jakimś oryginalnym opakowaniu. Jak wręczać pieniądze?

Oto kilka propozycji:

- Banknoty można zwinąć w rulonik, przewiązać kolorową kokardką i włożyć do ozdobnego pudełeczka wypełnionego płatkami róż, albo pełnego kolorowych piórek;

- Pieniądze można również zwinąć w rulonik, przewiązać i włożyć do środka ozdobnego, ślubnego papieru toaletowego JUST MARRIED. Do tego dołączamy zabawny, ale uroczy tekst, np. „Taki zwyczajny i codzienny, a nie da się bez niego żyć. Zupełnie, jak Wasza miłość”;

- Banknoty można też włożyć do dużego ładnego balona, zanim się go nadmucha i wręczyć młodym taki prezent. Będzie niespodzianka, a pieniądze pojawią się z hukiem po przekłuciu balona. Warto tylko uprzedzić o tym parę młodą.

balon panna młoda balon pan młody


- Możecie też skorzystać z tradycyjnego symbolu, czyli świnki skarbonki. Wkładacie do niej odpowiednią kwotę i ładnie zapakowaną wręczacie młodej parze.
Świnka skarbonkaA jak poprosić gości, o to by zamiast prezentu dali pieniądze ? - Przeczytasz tu.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl