logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Wybierz tort ślubny na e-tort.pl

Tort na ślubie jest jak kankan w spektaklu na Moulin Rouge. Wszyscy go oczekują, nadchodzi w kulminacyjnym momencie i dobrze wykonany zawsze robi wrażenie. Trzeba jednak zadbać o to, by był dobrze wykonany.

Utrzymanie standardu to konieczność. Można też dołożyć do niego coś od siebie, spersonalizować go i zaskoczyć gości. „Takiego tortu na żadnym ślubie nie widziałam” „Ależ oni mają pomysły. Rewelacja”. Lubicie słyszeć takie komentarze? To całkiem proste, przynajmniej w przypadku tortu.Na rynku jest coraz więcej cukierni oferujących torty okolicznościowe, trudno wybrać właściwą ofertę, często zdajemy się na opinię znajomych, ufamy im. Poświęcamy mnóstwo czasu i energii na znalezienie tego odpowiedniego tortu ślubnego, a tymczasem na E-tort.pl jest to możliwe bez wychodzenia z domu.  Oszczędzamy więc czas, energię i pieniądze. Wystarczy kliknąć na E-tort.pl a tu zaskoczy nas zarówno ogromny wybór, precyzja wykonania, oryginalne formy artystyczne w stylu angielskim.


E-tort to również możliwość zasugerowania własnego projektu i kształtu poprzez przesłanie wizualizacji lub zdjęcia. Można  zdać się na inwencję twórczą cukiernika opisując np. zainteresowania, pasje młodej pary i co ważne, tort otrzymamy z dostawą pod wskazany adres. Ponadto ceny nie są windowane tak jak to często ma miejsce przy produktach lub usługach mających w nazwie słowo „ślubny”. Nie traćmy zatem czasu na jeżdżenie po zakorkowanym mieście w poszukiwaniu ślubnego tortu. W zamian zabierzmy ukochaną na spacer po lesie czy parku, klikając w swoim smartfonie E-tort.pl wybierzmy wspólnie nasz wymarzony, oryginalny, przepiękny tort ślubny, zaprojektowany specjalnie dla nas. Połączmy przyjemne z pożytecznym.
E-tort.pl to jedyna w Polsce tak prężnie działająca cukiernia internetowa, w której poza ofertą tortów ślubnych znajdziemy szeroki wybór tortów na inne uroczystości rodzinne, np. na Chrzest, Pierwszą Komunię, Urodziny (tu cała gama tortów nawiązujących tematyką do zainteresowań solenizantów, jubilatów np. tort imitujący klocki Lego czy postacie z Angry Birds - to tylko jeden z pomysłów i dziecięcych marzeń).

Klikając na serwis e-ciasto.pl można także zrealizować  zamówienie na imprezy integracyjne, eventy,  ważne rocznice lub coraz bardziej popularne w firmach „piątkowe ciasto”.  Warto także zauważyć, że podobnie jak w przypadku poczty kwiatowej, możemy zza granicy za pośrednictwem e-tort.pl podarować słodki prezent bliskim osobom mieszkającym w Polsce.


Dużo  ciekawych, nietypowych realizacji tortów  można obejrzeć na stronie na Facebooku. E-tort.pl obejmuje swoim zasięgiem wiele miast w Polsce. Możemy już zamawiać torty z dostawą w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Lublinie i Toruniu. Sklep działa prężnie i dynamicznie się rozwija, poszerzając swoją  działalność o kolejne miasta. Stałych klientów ucieszy z pewnością wiadomość, że wkrótce w Warszawie powstanie cukiernia markowana przez E-tort.pl.


Chcemy aby nasze wesele było wyjątkowe

Jako klienci jesteśmy coraz bardziej wymagający, chcemy imponować, czymś się wyróżnić, zabłysnąć. To pozytywne zjawisko, że polskie społeczeństwo dąży do szukania nowych, ciekawych rozwiązań. I właśnie takim innowacyjnym rozwiązaniem jest E-tort.pl. Nie popadajmy zatem w ferworze ślubnych przygotowań w schematy. Obecnie kupowanie przez Internet jest postrzegane jako najbezpieczniejsza forma zakupu. Tu bowiem niczego nie da się ukryć. Jeśli coś jest niedoskonałe, zaleje to fala negatywnych komentarzy, a jeżeli coś pozytywnie się wyróżnia, w łatwy, wiarygodny i szybki sposób możemy się o tym przekonać.


Nie traćmy więc cennego czasu, zamawiajmy śmiało na e-tort.pl

Smakowicie polecamy.

Grażyna Charkiewicz


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl