logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Z kaktusem do ślubu

Jeśli nie przepadacie za ciętymi kwiatami a lubicie kaktusy, możecie uczynić zadość Waszym kolczastym sympatiom podczas weselnego przyjęcia. Kaktusy sprawdzą się jako motyw na ślubnym przyjęciu, wystarczy tylko odrobina pomysłowości… A Wy możecie poszerzyć własną kolekcję prosząc gości o kaktusy zamiast kwiatów.

KaktusyFoto: Weddings on the French Riviera


Kaktusy na zaproszeniach, wizytówki gości ustawione na stołach w miniaturowych kaktusach, tort weselny w kształcie kaktusa, kaktusy wplecione do bukietu panny młodej, kaktusy na krawacie pana młodego, kaktusowe upominki dla gości, drinki powitlane i przystawki z opuncją figową (jadalną odmianą kaktusa), konkursy w strzelaniu do kaktusów sprawią, że goście zapamiętają Wasz ślub na długo.


Kaktusy
Foto:Bouquet Bridal Blog


I, być może, zmienią swój stosunek do tych kolczastych, niebanalnych roślin. Odmian, kształtów i kolorów kwiatów jest tak wiele, że niebędzie to z pewnością nudny motyw przewodni. Kto to powiedział, że osoby lubiące kaktusy są zamknięte w sobie i nieprzyjemne dla otoczenia?


KaktusyFoto: Cake Central
CACTUS CAKE - TORT


Kaktusy
Foto: Para ti novia
ZAPROSZENIE


Kaktusy
Foto: Bridal Bubbly
KSIEGA GOŚCI UKRYTA W GIGANTYCZNYM KAKTUSIE


Kkatus
Foto: Modern Wedding
WIZYTÓWKI NA STÓŁ I JEDNOCZESNIE UPOMINKI DLA GOŚCI


Kak
Foto: Luster Studio
ORYGINALNA PODUSZKA NA OBRĄCZKI------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl