logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Z sercem

Serce jako motyw przewodni ślubu oraz wesela to wcale nie pomysł najprostszy. Jest to może oczywisty symbol miłości, ale na tym jego powszechność się kończy. (To zupełnie tak jak ze znalezieniem odpowiedniego różu.)

Jak to motyw serce powinno być dawkowane w stopniu wyważonym, ale z wdziękiem i właściwym sobie urokiem. Można wyciąć wielkie serca z papieru i nakleić je na długie wykałaczki, zdobiące stół a nawet tort, można zrobić z nich papierówe lub foliowe girlandy. Serca to też główny składnik konfetti (wyjście z kościoła, pierwszy taniec, krojenie tortu), może być stojakiem na winietki, lub zmyłśnym deserem. Goście mogą też siedzieć na krzesłach z oparciamiw kształcie serca. Oto kilka propozycji, które oczywiście nie wyczerpują tematu, ale nadają już pewien kierunek. A więc do dzieła. Byle z sercem!

 

Serce

1. Band.do // 2. Rajstopy w serca dla panny m łodej lub druhen // 3. Balony Geronimo // 4. Serduszkowe wykalaczki // 5. Zaproszenia Minted // 6. Pierścionek z różowego złota // 7. Buty Vivienne Westwood // 8. Program zrobiony samemu// 9. Confetti // 10. Tort z sercem papierowym // 11. Tatuaż zmywalny

Serce

Serce

Stojaczek na wizytówki / winietki na stół - dekoracja lub upominek dla gości weselnych oraz naklejki na buty w kształcie serca - sklep.fajnewesele.pl

Serce

Krzesła z oparciami w kształcie serc.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl