logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Zamek Kliczków

Wesele, sentymentalna podróż poślubna czy wieczór panieński w pięknych, stylowych wnętrzach to sama przyjemność.

Położony w Osiecznicy w pobliżu Wrocławia Zamek Kliczków to miejsce wyjątkowe. Mówi się, że historia miejsca sięga XIII wieku. Bywali tu królowie, właścicielami były znakomite rody. Obecnie zamek pełni rolę luksusowego, choć stosunkowo niewielkiego (219 miejsc w 89 pokojach) hotelu. W pobliżu znajdują się piękne tereny, które można zwiedzać pieszo lub bryczką. Na terenie Zamku znajduje się centrum SPA, kryty basen i fitness, a także ośrodek jeździecki. Zwolenników polskiej kuchni zainteresują dania podawane w restauracji Zamkowej. Specjalnością szefa kuchni jest dziczyzna – można tu spróbować takich specjałów, jak comber z jelenia w śliwowicy czy pasztet z dzika w cieście.
Zamek Kliczków jest pięknie położony, w Borach Dolnośląskich, na terenie romantycznego parku z przepiękną zielenią. To doskonałe miejsce na wesele, również dzięki odrestaurowanym, pełnym uroku pomieszczeniom. Duża liczba sal pozwala zorganizować zarówno kameralne, jak i wystawne wesele. Ceny zaczynają się od 220 zł za osobę.


Goście Zamku mogą skorzystać z zabiegów regenerujących, upiększających i odmładzających ciało. Są one doskonałym uzupełnieniem dla zamkowych atrakcji: pieszych wycieczek po okolicach Kliczkowa, rowerowych wycieczek wytyczonymi trasami (rowery można wypożyczyć w Zamku), gry w tenisa i innych propozycji centrum sportowego Zamku.Ceny pokojów kształtują się w przedziale od 300 do 1 000 zł za nocleg, w zależności od terminu oraz wybranego standardu pokoju lub apartamentu.Zamek Kliczków
Kliczków 8, 59-724 Osiecznica
tel.: +48 75 73 40 700 do 702
fax: +48 75 73 40 703
e-mail: zamek@kliczkow.com.pl
http://www.kliczkow.com.pl/


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl