logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

LISTA GOŚCI

Lista gości pomoże Ci w organizacji gości. Możesz w niej zgromadzić kontakty (nazwiska, telefony, adresy, e-maile) swoich gości. Oprócz kontaktów narzędzie zawiera dodatkowe rubryki, dzięki którym możesz zgromadzić wszystkie informacje w jednym miejscu, co usprawni organizację Waszego ślubu i wesela. Jeżeli pojawią się zmiany, na bieżąco możesz edytować Waszą listę gości. Dzięki liście gości nie umkną Ci żadne ważne informacje!

Lista Gości to:

  • Grupowanie gości – w prosty sposób możesz pogrupować Waszych gości. Funkcja bardzo przydatna w przypadku konieczności przesłania informacji do określonej grupy osób.
  • Opcja „Ze strony” – dzięki tej funkcji od razu wiadomo, czy gość jest ze strony panny młodej, pana młodego, a może jest bliskim znajomy obydwojga.
  • Dokładne Informacje – możliwość zaznaczenia dodatkowych informacji takich jak: potrzeba noclegu, potrzeba transportu. Dodatkowo możesz zamieszczać opisy i komentarze. Wszystkie informacje wyświetlają się na liście gości przy danej osobie.

  • Potwierdzenie przybycia – w każdej chwili możesz sprawdzić, który z zaproszonych gości potwierdził swoją obecność na ślubie i weselu.
  • Widoczny podział – lista gości jest podzielona na listę ślubną i listę weselną. Osoby zaznaczone jako goście weselni wyświetlają się w formie listy gości podczas planowania stołów.


Zarejestruj się za DARMO i sprawdź jak to działa


Załóż konto i stronę na fajnewesel.plKatalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl