AWP w Lublinie już za nami!

AWP w Lublinie już za nami!

Pierwsza edycja After Wedding Party w Lublinie już za nami. Do końca karnawału zostały jeszcze 2 weekendy - już wiecie co wtedy robicie? Nastrój mimo niskiej temperatury na zewnątrz osiągnął w ten weekend w Hotelu Lulinianka zenitu. Wspaniała muzyka oraz atrakcje wieczoru uświetniły ten karnawałowy bal. Goście mieli okazję uczestniczyć w zabawie połączonej ze szkoleniem oraz prezentacją win, dzięki Wine Casino, a także w pokazie kreacji koktajlowych Eveline Style i bielizny Bravissima. Jak donosi Kurier Lubelski: "Sobotnie After Wedding Party było pierwszą tego typu imprezą w Lublinie. - Pomysł jest naprawdę świetny i prawdę mówiąc szukaliśmy czegoś takiego już od dłuższego czasu ale w naszej okolicy nikt czegoś takiego nie organizuje. Najbliżej mieliśmy właśnie do Lublina - stwierdzają Jadwiga i Piotr Wadowscy, którzy na co dzień mieszkają pod Katowicami. - I chociaż jest to nasz pierwszy tego typu bal to na pewno nie ostatni." Trzymamy za słowo!


Szczególne podziękowania należą się Pani Marzenie Holko-Piwowarskiej, która jest lokalnym organizatorem imprezy w Lublinie i pierwszym licencjonowanym partnerem After Wedding Party. Dziękujemy i GRATULUJEMY sukcesu!


Jeżeli chcesz zorganizować bal w strojach ślubnych w swoim mieście i zostać oficjalnym partnerem After Wedding Party - zapraszamy do współpracy: info@afterweddingparty.pl

 

Tymczasem do zobaczenia już 11 i 18 lutego 2012 na balu w Warszawie!

Więcej informacji na www.AfterWeddingParty.pl


Afte Wedding Party Lublin 2012

Afte Wedding Party Lublin 2012

Fotos AWP Lublin 2012 - Semimatt.pl

 


Portal ślubny abcslubu.pl