Ceremonia ślubna na Kefalonii

Ceremonia ślubna na Kefalonii

 

Któż z nas nie marzy o wyjątkowym i niepowtarzalnym ślubie. Jest tak wiele miejsc, gdzie można zorganizować bajkowy ślub. Jedynym problemem jest wybór tego jedynego, które spełni nasze oczekiwania.

 

Agata i Damian postawili na oryginalność i na miejsce swojego ślubu wybrali malowniczą grecką wyspę Kefalonię. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę nie tylko ze względu na fakt, iż Kefalonia jest jedną z nielicznych wysp greckich nie dotkniętą masową turystyką, ale również ze względu na to, iż był to do tej pory pierwszy ślub Polaków!

 

Na Kefalonii możemy zorganizować dla Was ślub cywilny lub symboliczny w wielu przepięknych i niesamowitych miejscach.

 

Agata i Damian, 23 maja 2016 roku wypowiedzieli sakramentalne „TAK” w uroczym kościółku katolickim w obecności najbliższych.
Kościół udekorowany był w gałązki oliwne, które nawiązywały do bukietu Pani Młodej i były tematem przewodnim ślubu. Niezwykle osobistego charakteru nadała muzyka organowa specjalnie wybrana na tą okazję przez Państwa Młodych. Po uroczystym ogłoszeniu Nowożeńców Mężem i Żoną, Państwo Młodzi wraz z gośćmi udali się do tradycyjnej greckiej tawerny na uroczystą kolację. Tort jak i stoliki udekorowane były gałazkami oliwnymi.

 

Cudowne chwile jak i niesamowite widoki uchwycił Namysław Tomaka. Oto krótka fotorelacja.


slub za granica slub za granica slub za granica slub za granica slub za granica slub za granica slub za granica slub za granica slub za granica slub za granica slub za granica slub za granica slub za granica slub za granica slub za granica slub za granica

 

Tekst i organizacja ceremonii ślubnej na Kefalonii: Sylwia Markiewicz, Turquoise Inspiration Events
www.turquoiseinspiration.com


Zdjęcia - Namysław Tomaka, Namek Photo Factory

Portal ślubny abcslubu.pl