Gdzie wybrać się w podróż poślubną? Polecamy Chorwację!

Gdzie wybrać się w podróż poślubną? Polecamy Chorwację!

 

Chorwacja to jedna z turystycznych potęg, która została doceniona ze względu na świetne zagospodarowanie, rewelacyjną atmosferę oraz wspaniałe atrakcje. Historyczne miasta, malownicze wybrzeża oraz romantyczne zakątki stały się czynnikami, dzięki którym Chorwacja jest również  jedną z najlepszych propozycji na udaną podróż poślubną.Wydatki związane ze ślubem oraz weselem sprawiają, że wielu nowożeńców stara się oszczędzać m.in. poprzez rezygnację z podróży poślubnej lub też zorganizowanie jej w taki sposób, by wiązała się ona z możliwie jak najniższymi kosztami. Chorwacja nie jest krajem drogim, a jej rosnąca popularność nie idzie w parze ze wzrostem cen. Tanie linie lotnicze, promocyjne oferty hotelarzy oraz biur podróży sprawiają, że podróż poślubną w tym kraju można zorganizować w wyjątkowo korzystnej cenie. A Chorwacja, jak na kraj pełen niezwykłych atrakcji przystało, pozostawi w pamięci Młodej Pary wiele bezcennych wspomnień. Zobacz tutaj oferty Raibow Tours i przekonaj się, że możliwości wypoczynku w Chorwacji są wręcz nieograniczone. Latem czekają piękne wyspy i wybrzeża. Zimą i wczesną wiosną – wspaniałe miasta, które mogą zakochanym zaoferować najwięcej.

Miasta idealne dla zakochanych

Są pełne ciekawych zabytków i romantycznych zakątków, a panująca w nich atmosfera zachęca do spędzania czasu na spacerach we dwoje. Rovinj to miasteczko, które uznawane jest za najbardziej romantyczny ośrodek miejski w całej Chorwacji. Leżące na Istrii miasteczko może się pochwalić niezwykłą atmosferą oraz licznymi atrakcjami. Czeka tu i malownicza zatoka, i piękna starówka. Przypomina ona o długiej historii miasta, która sięga czasów średniowiecza. Z romantycznych miasteczek znane są też chorwackie wyspy, a w szczególności wyspa Vis. To na jej terenie znajduje się Rukavac – wspaniały ośrodek turystyczny, który jeszcze nie tak dawno był zwykłą osadą rybaków. Dziś jego plaże przyciągają turystów z różnych stron świata, a malownicze zatoki – zakochanych, pragnących wspólnie relaksować się w bajecznej scenerii. Spacery po uliczkach Dubrownika to kolejna propozycja dla Młodych Par. W stolicy Dalmacji czeka na zakochanych wiele ciekawych miejsc, a wspólny spacer po potężnych murach miejskich lub wizyta przy Wielkiej Studni Onofria dostarczą nowożeńcom wielu wspaniałych wrażeń.

Miejsc, w których można spędzić w wyjątkowy sposób podróż poślubną, jest na terenie Chorwacji sporo. Pełne malowniczych zaułków miasta i miasteczka sprawiają, że romantyczny nastrój panuje tu niemal w każdej miejscowości. Jeśli do tego weźmiemy pod uwagę niewysokie koszty wypoczynku w Chorwacji, uznamy tej kraj za jeden z tych kierunków, które wyjątkowo sprzyjają nowożeńcom.

Portal ślubny abcslubu.pl