Kąpiel w szampanie

Kąpiel w szampanie

Kąpiel w szampanie - możliwa podobno tylko na Walentynki. Pytanie: jaką temperaturę ma taka kąpiel? Jeżeli taką, w jakiej powinno się podawać ten boski trunek, to radzimy się przygotować do tego, że nie będzie ona z pewnością zbyt długa.

Na Walentynki, zaręczyny, w kolejną rocznicę zalecamy kąpiel w bąbelkach szampana. Gdzie? W Londynie, w luksusowym hotelu Cadogan. Mieści się on na słynnej ulicy Sloane Street, wśród najbardziej ekskluzywnych butików takich marek jak Gucci i Tiffany, i zaledwie kilka minut piechotą od domów towarowych Harrods i Harvey Nichols. Przy okazji 14 lutego hotel oferuje przygotowanie kąpieli dla dwóch osób w szampanie. Na życzenie kamerdyner wypełnia wannę zawartością 120 butelek szampana – goście sami wybierają jedna z kilku oferowanych w karcie marek. W czasie kąpieli szampan jest także serwowany w kieliszkach. Oczywiście razem z truskawkami w czekoladzie.

Walentynki

Kąpiel w szampanie


Kąpiel w szampanieFotos: Cadogan HotelKąpiel w szampanie jest dość kosztowna (4 000 - 25 000 funtów - w zależności od marki szampana). Gdyby ktoś z Was się skusił - czekamy na relację!

 

Portal ślubny abcslubu.pl