Na blogu: krótkie małżeństwa gwiazd

Na blogu: krótkie małżeństwa gwiazd

Dziś podsumowanie najkrótszych małżeństw wśród celebrytów. Bo gwiazdy nie tylko biorą śluby, ale i rozwodzą się. Niektóre pary nawet spektakularnie szybko. Pierwsza na naszej liście jest Kim Kardashian. Głośny ślub (choć nadal nie rozumiem skąd popularność tej dziewczyny...), którego rozgłos szybko zamienił się w niesmak. Po 72 dniach małżeństwa Kim oświadczyła, że chce rozwodu z Krisem Humphriesem. Pozew rozwodowy gwiazda złożyła bez wiedzy męża i jako powód rozstania podała "niemożliwe do naprawienia różnice".

 

KIM+KARDASHIAN

 

Druga jest Sinead O'Connor. Bo właśnie okazało się, że Sinead O'Connor wzięła ślub (wybaczcie.. jakoś przeoczyliśmy) i rozwodzi się po 16 dniach małżeństwa! Na zdjęciu z Barrym Herridgem, do niedawna swoim mężem.

Foto: East Newsślub Sinead O'connor

 

Carmen Electra i Dennis Rodman. Ich małżeństwo trwało 9 dni, a Dennis Rodman podobno był w dniu ślubu nietrzeźwy...

Foto: BE&W

Carmen_Electra_Dennis_Rodman


Cher i Gregg Allman - ich małżeństwo też trwało zaledwie 9 dni.

Foto: Getty ImagesCher_Gregg_Allman


Pamiętamy też krótką przygodę z małżeństwem Britney Spears. To był styczeń 2004, Las Vegas. Piosenkarka i Jason Alexander wzięli ślub i już po 55h go unieważnili. Jak to potem określiła Britney - był to "żart, z którym posunęła się za daleko".Lisa Marie Presley i Nicolas Cage - rozwiedli się po 3 miesiącach od dnia ślubu.

Foto: Getty Images

Lisa_Marie_Presley_Nicholas_Cage


A po 4 miesiącach rozwiedli się Colin Farrell i piosenkarka Amelia Warner, a także Jennifer Lopez i jej ówczesny choreograf Cris Judd.

Foto: Getty Images

Foto: Getty Images

 

A w Polsce? Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska byli małżeństwem 8 miesięcy.

 

Anna Przybylska z pierwszym mężem Dominikiem Zygrą wytrzymała rok. Również Agata Młynarska i Jerzy Porębski rozwiedli się po 12 miesiącach od ślubu. No cóż.. lepiej czasem rozwieść się niż trwać w nieszczęśliwym układzie. Nasuwa się jednak pytanie, szczególnie w odniesieniu do gwiazd zagranicznych, czy oni biorą ślub tylko na pokaz z od razu powziętym zamiarem szybkiego rozwodu? Nie wiem. Być może. Ślub to inwestycja w PR. Nieraz nawet da się na tym zarobić, kiedy jest się gwiazdą naprawdę dużego formatu. Tak, czy inaczej, Wam nie życzymy szybkich rozwodów. Za to życzymy przemyślanych decyzji i pewności co do wyboru męża lub żony.

Portal ślubny abcslubu.pl