Oryginalny prezent ślubny to wyzwanie?

Oryginalny prezent ślubny to wyzwanie?

Słowo się rzekło. Zaproszenie przyjęte. Kreacje wybrane. W planach ślub i wesele. Czas na wybór i zakup prezentu ślubnego. Szukasz oryginalnego pomysłu? Masz dość sztampy? Uważasz, że koperta to droga na skróty, a wszelkie pościele, serwisy obiadowe i zestawy garnków to przeżytek? Świetnie! Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie.


Pomysły na prezent ślubny


Nie masz pomysłu na prezent ślubny? Zawsze możesz zapytać znajomych wprost czego potrzebują, jakie mają marzenia i plany względem ślubnych prezentów. Młodych na pewno ucieszy koperta, ale nie każdy uznaje takę formę prezentu za stosowną. Chcesz obdarować Parę Młodą oryginalnym, niepowtarzalnym prezentem? Zajrzyj na www.superprezenty.pl i skorzystaj z bogatej oferty portalu. Znajdziesz tu wprost nieograniczoną liczbę inspiracji i gotowych podarunków.


Jak wybrać idealny prezent? Kierując się gustem Pary Młodej, możesz wybrać zestaw upominkowy w ramach 6 kategorii:

- SUPERprzyjemności
- SUPERdoznania

- SUPERemocje
- SUPERmiło
- SUPERchwile we dwoje
- SUPERsmaki


Co kryją zestawy? Zajrzyj na SuperPrezenty i dowiedz się więcej!


Dziękujemy czyli prezent ślubny dla rodziców


Jeden z najbardziej wzruszających momentów w trakcie weselnej zabawy to chwila, gdy Para Młoda dziękuje rodzicom za trud wychowania, wsparcie i pomoc. Oprócz tradycyjnych podziękowań, Młodzi wręczają rodzicom upominki. Kwiaty, luksusowe alkohole, zegary, zdjęcia, obrazy – nudne, przewidywalne, powtarzalne. Co powiesz na podarunek w formie vouchera na wyśmienitą kolację czy weekend we dwoje? A może sprezentujecie rodzicom romantyczny wieczór w teatrze? Oryginalne pomysły na prezent ślubny dla rodziców znajdziesz na www.superprezenty.pl


Oryginalny prezent ślubny


Wasza koleżanka z działu wychodzi za mąż? Współpracownik zza biurka zaprosił na ślub? Macie ograniczony budżet na ślubny prezent? Nieważna jest wartość, liczy się pomysł. Już za niespełna 100 zł, możesz zorganizować fajny prezent ślubny. Może skok na bungee na dwojga, lot balonem, nurkowanie? Mniej adrenaliny? Wybierz kurs tańca dla dwojga albo weekend w spa. Możliwości są wprost nieograniczone. Gdzie szukać inspiracji? Superprezenty.pl – wchodzisz, przeglądasz kategorie, zamawiasz, resztą zajmuje się organizator eventu. Oryginalnie, w dobrej cenie, w wybranym terminie, bez formalności!


Tekst i zdjęcia: SuperPrezenty.pl
www.superprezenty.pl

Portal ślubny abcslubu.pl