Powiedz TAK jedwabistej biżuterii ślubnej sutasz

Powiedz TAK jedwabistej biżuterii ślubnej sutasz

A gdyby tak przysłowiowy "perfect match" był na prawdę możliwy? Gdyby tak, istaniał sposób na to, by stylizacja ślubna była w każdym, najmniejszym nawet milimetrze, przemyślana, dopasowana i wypieszczona jak niemowlę? Gdyby, można było sobie wyobrazić biżuterię, która będzie idealną kontynuacją ślubnej kreacji, która uzupełni stylizację Panny Młodej i doda jej tego jedynego w swoim rodzaju, wykwintnego smaku? Biżuterię, która będzie pasowała do stroju ślubnego niczym połówka pomarańczy?

Byłoby cudownie, prawda?

Na szczęście nie musimy gdybać! Taka biżuteria bowiem istnieje!
Biżuteria sutaszowa, to haftowane, jedwabiste pasma, układane w romatyczne, delikatne arabeski. Jak żadna inna, daje możliwość naprawdę idealnego dopasowania. Szeroka gama kolorystyczna tasiemek sutaszu sprawia, że biżuterię ślubną bez problemu można dobrać do koloru sukni ślubnej czy innych dodatków ślubnych, takich jak bukiet, pantofelki, wystrój sali balowej lub nawet do krawata pana młodego. To właśnie dzięki tej szerokiej gamie kolorów, możliwe jest zaprojektowanie spójnej, wyjątkowej, ślubnej stylizacji.

Niezależnie od kroju wybranej kreacji, doświadczony projektant będzie w stanie tak zaprojektować biżuterię, aby całość była spójna.

Na tym jednak nie koniec, bo technika haftu sutaszowego daje o wiele większe możliwości.

Marzy się Wam komplet ślubny, w którym dodatki dla Panny Młodej będą się komponowały np. ze spinkami do mankietów Pana Młodego? Albo wybrałyście kolorowe pantofelki i pragniecie nadać im wyjątkowego, uroczystego, ślubnego wyglądu? Nic prostrzego, gdyż sutaszowe spinki do mankietów czy spinki do ślubnych pantofelków to prawdziwy hit ślubnych stylizacji.


Dodatkową zaletą biżuterii wykonanej haftem sutaszowym jest jej waga. Lekkie jak piórko kolczyki pozwalają na odrobinę szaleństwa, jeśli chodzi o ich wielkość. Jedwabiste pasma sa niebywale lekkie, nawet okazałe formy kolczyków nie obciążają ucha i z całą pewnością są wygodne w noszeniu. Nie będą uciążliwe podczas weselnych tańców, za to z całą pewnością nie umkną uwadze gości weselnych.

Amatorki subtelnych i delikatnych dodatków, znajdą również coś dla siebie. Króciutkie sztyfciki czy delikatny naszyjnik​ nie będą stanowiły najmniejszego kłopotu. Taka mniejsza gabarytowo biżuteria daje również okazję do tego, by poszaleć z kompletami, gdyż subtelne dodatki w zestawie, nie sprawią, że panna młoda będzie "obwieszona" jak choinka, będą natomiast stanowiły przysłowiową "kropeczkę nad i"

Liczymy na to, że udało się nam rozbudzić Wasze apetyty na komponowanie wymarzonej, ślubnej biżuterii. My wiemy, że warto. Taki dzień jest bowiem tylko jeden w życiu i dobrze jest zaplanować ta wyśnioną kreację w każdym szczególe!

 

 

Tekst i wykonanie Biżuterii sutasz : Małgorzata Sowa - PiLLow Design

Fot. Adam Szachtsznajder
Modelka: Karolina Mackiewicz

Biżuteria: PiLLow Design, www.pillowdesign.pl

 

Portal ślubny abcslubu.pl