Salon Lisa Ferrera

Salon Lisa Ferrera

Warszawski salon Susan Blanche zmienia nazwę na Lisa Ferrera. Warszawski salon Susan Blanche od zawsze był częścią największej sieci salonów mody ślubnej w Polsce – Lisa Ferrera. W związku z unifikacją nazw przyszedł moment, aby także i Susan Blanche stał się salonem Lisa Ferrera – tak jak wszystkie pozostałe 15 salonów tej sieci. Zmiana nazwy nie wiąże się ze zmianą asortymentu. Salon nadal oferuje 4 kolekcje sukni, które są również dostępne w pozostałych 15 salonach Lisa Ferrera. Warszawskie klientki nadal będą mogły wybierać z spośród kilkudziesięciu sukni marek Demetrios, OreaSposa, Cosmobella i Colet.


Lisa Ferrera
„Susan Blanche był jak dotąd jednym z najpopularniejszych warszawskich salonów ślubnych. Wierzymy, że wprowadzenie nowej ogólnopolskiej nazwy salonu ułatwi klientkom poszukiwanie naszych kolekcji sukien w Warszawie, a jednocześnie mogę zapewnić, że nie będzie wiązało się to z żadnymi dodatkowymi zmianami – wszystkie znane i cenione marki nadal będą do przymierzenia w salonie” – powiedział Piotr Szponarski, przedstawiciel sieci salonów Lisa Ferrera.

Jakie kolekcje są dostępne w salonie Lisa Ferrera w Warszawie:

Kolekcja Demetrios – marka premium charakteryzująca się bogatymi zdobieniami oraz najwyższą jakością materiałów. Można w niej znaleźć szeroką gamę stylów, od subtelnych i romantycznych po ekstrawaganckie i nowoczesne. Jest to jedna z najchętniej wybieranych kolekcji przez polskie panny młode.

Z kolei Cosmobella to kolekcja, w której użyto subtelnych dodatków i zdobień, przez co suknie nabierają wytwornego charakteru. Dzięki temu emanują elegancją i dobrym stylem.

OreaSposa to kolekcja dająca ogrom możliwości. Wybór dodatków kolorystycznych jest bardzo szeroki. Linia ta charakteryzuje się prostotą i elegancją. Suknie OreaSposa są dostępne w niższych od przeciętnych cenach, gwarantując przy tym poczucie stylu i smaku.

Colet to włoski styl i elegancja. Tu nie ma miejsca na kompromis – wszystko dopracowane w szczegółach z typowym włoskim smakiem, a przy tym w dostępnych cenach.Lisa Ferrera

 

Warszawski salon Lisa Ferrera (dawniej Susan Blanche):
ul. Kijowska 11
03-743 Warszawa
tel. 22 818 80 43
www.lisaferrera.waw.pl


Więcej informacji o salonach Lisa Ferrera:
www.lisaferrera.pl

Portal ślubny abcslubu.pl