Wakacje gwiazd - przedślubne podróże

Wakacje gwiazd - przedślubne podróże

Zwykle Pary organizują sobie wypoczynek po ślubie, tzw. podróż poślubną, w ramach miesiąca miodowego. Niemniej niektórzy zakochani mogą sobie pozwolić na egzotyczne, zagraniczne wakacje także przed wstąpieniem w związek małżeński. 

Polscy Beckhamowie na wakacjach

Małgorzata Rozenek, znana jako Perfekcyjna Pani Domu z telewizji TVN, wraz ze swoim ówczesnym narzeczonym, Radosławem Majdanem i synami wyjechała na Lazurowe Wybrzeże do Francji, gdzie wypoczywała. Właśnie tam mieszka brat Małgorzaty Rozenek – celebry tka postanowiła odwiedzić go podczas wakacji. Jak donosiło „Party”, prezenterka nawet podczas urlopu nie zapomniała o fanach i nowym programie „Projekt Lady”. Na swoich kontach w serwisach społecznościowych co tydzień dziękowała za wsparcie.


Po pobycie we Francji Małgorzata Rozenek wybrała się w romantyczną podróż ze swoim ukochanym Radosławem Majdanem, a na profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z Wenecji. Oboje zachwyceni byli atmosferą panującą w „mieście miłości”.


Gdzie w podróż poślubną?

10 września 2016 roku Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powiedzieli sobie „tak” podczas wystawnej uroczystości w Konstancinie pod Warszawą. Długo przygotowywali się do ślubu, a po uroczystości niestety nie planują podróży poślubnej. Z uwagi na istniejące zobowiązania zawodowe zarówno panny młodej, jak i pana młodego, plany miesiąca miodowego tylko we dwoje zostały odłożone na bliżej niesprecyzowaną przyszłość. Młodzi nie wykluczają, że jeśli tylko w ich grafikach pojawi się kilka dni wolnego, pojadą gdzieś spontanicznie, aby uczcić swoje święto.


Na kilka miesięcy przed ślubem Małgosia i Radek Majdan byli w jeszcze jednej, egzotycznej podróży przed-ślubnej, w Azji. Wzięli bowiem udział w programie „Azja Express”, gdzie musieli przemierzyć wyznaczoną trasę przez cztery kraje azjatyckie w jak najkrótszym czasie, dysponując budżetem rzędu 1 dolar dziennie. Rywalizowali z innymi parami, aby wygrać wyścig życia. Jedzenie, transport i nocleg musieli sobie organizować sami.


Kto jeszcze zorganizował podróż przedślubną?

Nie tylko państwo Majdan organizowali podróż przedślubną. Podobnie postąpiła Agnieszka Szulim-Starak i Piotr Woźniak-Starak. Pobrali się pod koniec wakacji w 2016 roku, ale już w grudniu 2015 roku wybrali się na romantyczne wakacje na Bahamy.


Oni jednak nie zrezygnowali z wypoczynku po uroczystościach ślubno-weselnych, które odbyły się w Wenecji. Po kilku tygodniach nowożeńcy polecieli do ciepłych krajów, na egzotyczną wyspę. Regularnie publikują na Instagramie, na swoich kontach, urocze zdjęcia, na których aż widać, jak bardzo się kochają. Nikt jednak nie wie, gdzie dokładnie przebywają państwo Starak. Media obstawiają, że jest to wyspa St. Barts, gdzie milioner ma swój luksusowy apartament. Na tej samej wyspie swój ulubiony hotel mają Rihanna i Beyonce i często spędzają tam swoje wakacje.


Tekst i zdjęcia: Party

Portal ślubny abcslubu.pl