11 pomysłów na wieczór kawalerski

11 pomysłów na wieczór kawalerski

Oto 11 pomysłów na wieczór kawalerski:

Dla miłośników clubbing’u
Zapalonym klubowiczom na pewno spodoba się pomysł wynajęcia busa wraz z kierowcą, który podczas wieczoru kawalerskiego zabierze uczestników do ich ulubionych lokali oraz odwiezie do domu po ciężkiej nocy.

Weekendowy wyjazd
Weekendowe wyprawy stają się coraz bardziej popularne jeżeli chodzi o wieczór kawalerski. Miejsce można łatwo dopasować do budżetu i rodzaju rozrywki, na jaki liczą uczestnicy. Wyprawa w Bieszczady w męskim gronie, czy szalony weekend w Amsterdamie to tylko dwie z możliwych opcji.

Golf
Coraz bardziej popularnym sposobem spędzania „ostatniego dnia wolności” jest golf.  Panowie , co na pewno spodoba się ich przyszłym żonom, zamiast szaleć na imprezie, spędzają wspólny dzień grając.

Spływ kajakowy
Wyprawa w dół rzeki kajakiem, noc w środku lasu i herbata z rumem przy ognisku, to typowo męskie zajęcia.

Żagle na Mazurach
W tym wypadku, należy zadbać, aby wieczór nie zakończył się w jeziorze.

Camping
Grill, kiełbaski, zimne piwo i noc w przyczepie na łonie natury.

Kolacja
Idealnym rozwiązaniem, jeśli na wieczorze będą osoby niepełnoletnie lub starsze, jest uroczysta kolacja. Po posiłku można wykorzystać jeden z wyżej wymienionych pomysłów.

Spa
Relaks w Spa to rozrywka nie tylko dla kobiet. Masaż, sauna, siłownia, basen…pomogą się odprężyć przed ślubem.

Kręgle
Zdrowy duch rywalizacji rozkręci każdą imprezę, dodaj do tego grę zespołową i idealny wieczór jest jak w banku. Przegrana drużyna stawia drinki zwycięzcom.

Karaoke
Większości panom publiczne śpiewanie przychodzi z trudem, ale po odpowiedniej zaprawie w pubie, nie powinno być z tym problemów. Występ przyszłego pana młodego, jako atrakcja wieczoru, musi być uwieczniony na filmie, a później, może uroczysta projekcja podczas wesele…

Wieczór panieńsko-kawalerski
Najnowszym trendem jest łączenie wieczoru kawalerskiego z panieńskim. Jest to idealne rozwiązanie dla przyszłych małżonków, którym ciężko rozstać się nawet na jeden wieczór. Dodatkowym atutem jest fakt, że narzeczeni nie będą musieli wykorzystywać swoich zdolności śledczych, aby dowiedzieć się co działo się na drugiej imprezie.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl