Absolwenci Filmówki kręcą

Absolwenci Filmówki kręcą

Reportaż filmowy ze ślubu i wesela to jeden z punktów na liście rzeczy do załatwienia podczas organizowania ceremonii i przyjęcia. O ile fotografa szybko wybrać po przedstawionym portfolio, o tyle materiał filmowy trzeba obejrzeć już z większym poświęceniem i uwagi i czasu. Ostatnio na rynku swoje usługi w tym zakresie oferują absolwenci sławnej "filmówki" - Łódzkiej Szkoły Filmowej.

 

BelbaxFoto: Planet Belbax

 

Co ich wyróżnia? Pasja, kreatywność, świerze spojrzenie, chęć eksperymentowania, nowoczesne podejście do tematu. Na codzień kręcą teledyski, reklamy, filmy niezależne. Skąd pomysł na fimy ślubne?

Członek ekipy Planet Belbax, operator Janek Gazicki odpowiada:
"Usługi naszej firmy chcemy kierować do osób, które stawiają przede wszystkim na swoją wyjątkowość i chcą tę cechę pokazać innym." Młodzi operatorzy mają w swojej ofercie kilkuminutowe teledyski oraz zdecydowanie już dłuższe reportaże, które przygotowują też w taki sposób, żeby nowożeńcy mogli je zamieścić w internecie, na przykład na swojej ślubnej stronie internetowej.


Video
Foto: Wedding by color

 

Absolwenci szkoły filmowej tłumaczą: "Kręcimy filmy. Jest to dla nas pasja. A kręcić film ślubny jest jak kręcić film dokumentalny".

Polecamy!

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl