Bańki mydlane na ślubie

Bańki mydlane na ślubie

Bańki na weselu i ślubieBańki mydlane to coraz popularniejsza atrakcja na ślubach i weselach. Można je puszczać przed kościołem zamiast lub oprócz sypania ryżem, płatkami czy grosikami. Bardzo dobrze sprawdzają się również podczas składania życzeń. Dzieci w kolejce mają zabawę, a fotograf dodatkową atrakcję, która świetnie wpisuje się w kadr. Bańki można też puszczać podczas wesela, na przykład na powitanie pary młodej lub w trakcie pierwszego tańca.

Maszynę (generator) do robienia baniek mydlanych możecie wypożyczyć w naszym sklepie. Możecie wybrać normalny generator lub mniejszy przenośny, na baterię, który nadaje się do użycia przed kościołem i w plenerze.


Bańki duży generator

Można też zamiast maszyny do baniek, kupić i rozdać swoim gościom małe pojemniczki z bańkami mydlanymi, np. w kształcie tortów ślubnych. Będzie to dla nich również miła pamiątka z Waszego wesela. Jeżeli chcecie, żeby to był upominek dla gości, dodajcie do tego podziękowanie (małą karteczkę zawiązaną na cienkiej kokardce wokół baniek torcików) i rozdajcie gościom przy wejściu lub postawcie przy ich nakryciach.

Bańki torciki

Bańki na weselu i ślubie

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl