Buty w prezencie?

Buty w prezencie?

Czy buty są dobrym prezentem? Buty podarowane w prezencie mogą oznaczać rychłe odejście partnera, czy partnerki. To jeden z przesądów, który nawet w XXI wieku jest wciąż obecny w świadomości wielu z nas. Obawę przed odejściem bliskiej osoby w nowych pantoflach rozwiewać mają specjalne bony upominkowy na zakupy butow własnie. Teraz żadna, modna kobieta, nie będzie musiała rezygnować z pary designerskich, ręcznie robionych butów, jako prezentu podczas wieczoru panieńskiego lub kolejnej rocznicy ślubu!


Buty w prezencie
Marka LOFT37 daje możliwość spersonalizowania obuwia, poprzez samodzielny wybór koloru i rodzaju skóry, wyszycie inicjałów lub innej aplikacji na nich. To wyjątkowa pamiątka ostatniej, panieńskiej nocy.
Buty w prezencieWłaśnie buty, oprócz portfeli, zegarków i pereł, znajdują się na czarnej liście prezentów. Powszechnie uważa się, że przesąd związany z ich dawaniem dotyczy głównie par, gdyż może mieć wpływ na ich dalsze relacje. Mówi się, że podarowanie ich bliskiej osobie oznacza, że niebawem odejdzie z naszego życia. Zmyakłada jednak, że w kobiecej garderobie modnego obuwia nigdy nie za wiele, a obdarowywanie się prezentami to jedna z najmilszych chwil. Dlatego wbrew zabobonom i wychodząc z założenia, że piękne buty są zawsze doskonałym prezentem, firma LOFT37.PL proponuje bon upominkowy. To idealne rozwiązanie dla wszystkich przesądnych. Kupon można wykorzystać również w sklepie internetowym marki. Może zapewni to spokojny sen obdarowanej kobiecie, bez obawy o rozstanie z partnerem czy najlepszymi przyjaciółkami, czy chociażby wybór nietrafionego rozmiaru.

Buty w prezencie
Fotos: LOFT37

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl