Czadowa para

Czadowa para

Chcecie zostać CZADOWĄ PARĄ MŁODĄ?
Włączcie się w naszą akcję!Akcja skierowana jest do nie tylko do narzeczonych, ale do wszystkich par, które chcą zrobić coś dobrego. Są w naszym życiu uroczystości, gdy cieszymy się ze wspólnego życia małżeńskiego. Radujemy się na ślubie, na rocznicy ślubu, na jubileuszu 5, 10, 15 lecia, na srebrnych, złotych godach. Można te wspaniałe uroczystości rodzinne wymieniać długo.


Na początku małżeństwa nowożeńcy maja nadzieję na wspólne szczęśliwe życie, potem na rocznicach ślubu mają nadzieję, że stan szczęścia małżeńskiego będzie trwał nadal. Trzeba się tym szczęściem dzielić.

 

Podczas tych uroczystości zaproszeni goście składają życzenia i często przynoszą kwiaty. Od niedawna jest w Polsce taki szlachetny zwyczaj, że nowożeńcy czy jubilaci proszą swoich gości o nie przynoszenie kwiatów. Pieniądze przeznaczone na kwiaty przekazują na jakiś szczytny cel.

 

My zachęcamy, aby włączyć się w tę akcję. Zamiast  kwiatów, które więdną szybko – poproście Waszych gości o życzenia i datek na szkołę. Kwiaty więdną szybko, a dobre uczynki pozostają.


Zbieramy pieniądze na wybudowanie szkoły w Czadzie, w Afryce. Potrzeba na ten cel 100 tyś. zł. Możecie w ten sposób pomóc najbiedniejszym dzieciom. Dać im szansę na to, by nauczyły się czytać i pisać. Edukacja jest dla nich nadzieją na lepsze życie.

 

Zebraną sumę przekażcie na konto:
Fundacja Kapucyni i Misje
Kraków 30-298, ul. Korzeniaka 16

 

Nr konta: 80 1240 4533 1111 0010 3660 4918

Z zebranych ofiar nasz misjonarz wybuduje szkołę w Czadzie! Budując szczęście małżeńskie, spróbujemy zbudować coś jeszcze. Szkołę !

 

W podziękowaniu za Wasz dar, prześlemy Wam
Wasze zdjęcie „CZADOWEJ PARY” prosto z Afryki

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl