Czy data ślubu może wpłynąć na szczęście małżeńskie?

Czy data ślubu może wpłynąć na szczęście małżeńskie?

Planując ślub, dbamy o bardzo wiele elementów. Zaczynamy od najważniejszej części – wyboru partnera. Kolejne kroki to wybór sali, oprawy muzycznej, kwiatów, sukni, ozdób, koloru paznokci. Czy jednak zastanawiamy się nad optymalną datą?

Co wpływa na nasz wybór - pora roku, dostępność sal weselnych? Niewiele osób ma świadomość, jak ważny może być właśnie odpowiedni wybór daty ślubu.

Na rynku usług okołoweselnych pojawiła się usługa doboru optymalnej daty ślubu wyznaczanej na podstawie dat urodzin obojga partnerów. Wyznaczenie daty ślubu opiera się na wpływie liczb i ich znaczenia.

Wierzymy, że nasza data narodzin ma duże znaczenie, wpływa na nasz charakter, sposób postrzegania świata. Podobnie jest z terminem ślubu. Te datę celebrujemy całe życie, odnosimy do niej wiele wspomnień, świętujemy kolejne rocznice. Zawarcie związku we właściwym czasie daje współpartnerom możliwość rozwoju i realizacji planów przyszłościowych. Staje się podwaliną do kolejnych etapów wspólnego życia. Czemu więc przy tak szerokiej gamie różnych czynników nie skonsultować ze specjalistą również tej jakże ważnej rzeczy, jaką jest termin najważniejszego dnia dla każdej kobiety?

Dobór optymalnej daty oferuje serwis Sekret Ślubów.Foto: Sekret Ślubów

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl