Dodatki w kolorach ziemi

Dodatki w kolorach ziemi

Beże, brązy, zielenie to paleta barw ziemi, uważana za najbardziej przyjazną człowiekowi. Stonowana kolorystyka i prostota w sam raz na tegoroczną jesień, gdzie królować będą zmysłowe barwy natury. Pasują do każdego typu urody podkreślając w kobiecie jej subtelny urok - stąd idealne na prezent dla przyszłej panny młodej. Mogą przydać się na poprawinach!

coctailme

 

Aksamitne brązy

To kolory kojarzące się ze spokojem, harmonią i równowagą. Dają poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa oraz tajemnicy. Biżuteria w takich barwach będzie idealnie pasować do jesiennych stylizacji.

Relaksujące beże

Należą do barw neutralnych. Nie wywołują żadnych emocji, ale doskonale tonują inne kolory i odprężają umysł i ciało. Nieustającym hitem jest nude look, który świetnie sprawdzi się w codziennych stylizacjach. Bransoletka z beżowej skóry doskonale podkreśli ostatni symbol wakacji – letnią opaleniznę nadgarstka.

coctailme

Niejednoznaczna zieleń

Jest symbolem wiosny, zdrowia i nadziei. Ale też zazdrości i pieniędzy. Barwa zielona ma kojący wpływ na układ nerwowy, działa uspokajająco i pozwala oderwać się od natłoku codziennych spraw.

Biżuteria w takim kolorze to najbardziej pożądana dawka energii w tegorocznej jesienno-zimowej aurze. Wystarczy jeden wyrazisty element: pierścionek z dużym szmaragdowym oczkiem albo kolczyki, aby ożywić każdą stylizację i dodać jej elegancji. Choć zieleń bywa samolubna i nie znosi towarzystwa, warto połączyć ją z ponadczasową bielą, klasyczną elegancją i beżami. Zaś dla odważnych i bezkompromisowych kobiet proponujemy mariaż zieleni z czerwienią. Idealna kompozycja.

coctailmecoctailmecoctailme

coctailmecoctailme

 

Fot. www.cocktailme.pl

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl