Drogowy znak zaręczynowy!

Drogowy znak zaręczynowy!

Oto propozycja na nietypowy sposób na oświadczyny. To ważne pytanie można zadać swojej ukochanej na różne sposoby, niekoniecznie werbalnie. Może na przykład na znaku drogowym?

Na znaku, dowolnie wybranym z typowych ulicznych znaków można zamieścić swoje pytanie: „Kasiu, wyjdziesz za mnie?”, „Czy zostaniesz moją żoną?” Takie znaki według własnego projektu można zamówić i wykonać w ciągu kilku dni.

Ale oczywiście nie musi to być znak drogowy - może być też zwykła tabliczka na stojaku, albo tabliczka w stylu nazwy ulicy.

Cena takiego znaku z nazwą ulicy to około 210-270 zł (w zależności od wymiarów i długości tekstu). Możesz go zamówić w naszym sklepie.

Znak ustawiamy przed wejściem do domu dziewczyny, albo w ogródku, przed klatką, obok jej samochodu, przed oknem do jej pokoju. Tam gdzie najłatwiej i najszybciej go zobaczy. Dobrze być gdzieś w pobliżu, żeby zobaczyć jej wyraz twarzy i reakcję, ale również po to żeby usłyszeć odpowiedź.
Przed ustawieniem znaku warto upewnić się, że możemy go tam umieścić – być może będzie potrzebna zgoda właściciela posesji, być może zgoda dyrekcji dróg.

Życzymy powodzenia!

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl