Fryzury ślubne gwiazd

Fryzury ślubne gwiazd

Gwiazdy i ich styl to nieskończone źródło inspiracji – także ślubnych. Przyjrzyjmy się fryzurom ślubnym popularnych modelek, piosenkarek, księżnych.

Tegoroczne śluby w Anglii to przede wszystkim stylistyka retro – wybrały ją i księżna Catherine (czyli Kate Middleton), i Kate Moss, i Lily Allen. Długie welony, włosy tylko nieznacznie upięte – to doskonały wybór dla wszystkich tych panien młodych, które cenią sobie prostotę.

Podobny trend widać po drugiej stronie oceanu, u Jessiki Simpson i Kendry Wilkinson. Ta pierwsza wybrała luźno puszczone włosy, spięte tylko broszkami wykładanymi brylantami. Druga zdecydowała się na długi welon mocowany na czubku głowy i anielskie loki. Kristin Bauer, znana wszystkim widzom serialu „Czysta krew” miała na ślubie fryzurę, która wygląda bardzo zwyczajnie, ale wpięcie welonu dodaje jej uroku. Jako że cała uroczystość odbywała się na rodzinnej farmie aktorki, nie należy się dziwić prostocie.
Na nieco bardziej skomplikowane upięcia zdecydowały się Katie Holmes, Chelsea Clinton i Christina Hendricks. Tu każdy włos jest na swoim miejscu, niezależnie od tego, czy jak u Chelsea jest to prosty, przygładzony kok, czy – jak u Hendricks – burza rudych loków.
Nasz typ to fryzura Jessiki Simpson – prosta, niewymuszona, chociaż na pewno osiągnięta w wyniku długotrwałych zabiegów stylizacyjnych. Jednak ważne jest, że nie wygląda sztucznie, no i nic się nie stanie, jeśli kosmyk wysunie się spod brylantowej spinki.
foto: Celebrity Bride Guide

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl