Fundacja Hospicjum dla Dzieci

Fundacja Hospicjum dla Dzieci

Zamiast kwiatów - datki na Fundację Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. Jeżeli zdecydowaliście się zrezygnować z kwiatów i chcecie zrobić podczas ślubu coś dobrego, to proponujemy poprosić gości o przyniesienie rzeczy lub datków, które następnie przekażecie Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

 

Pomorskie Hospicjum

 

CO?
Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci potrzebuje przede wszystkim środków finansowych oraz produktów z poniższej listy:
1.    Pampersy SENI rozmiar 0.
2.    Pampersy SENI rozmiar 1.
3.    Podkłady
4.    Kosmetyki do skóry atopowej
5.    Chusteczki nawilżające
6.    Sudokrem
7.    Gaziki włókninowe
8.    Plastry opatrunkowe
9.    Wenflony żółte
10.    Preparaty do odkażania skóry

Możecie również skontaktować się z osobą bezpośrednio odpowiedzialną za akcję, aby uzyskać informacje o bieżących potrzebach Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci:
telefon 501 608 574
mail wolontariat@pomorskiehospicjum.pl


JAK?
Datki dla Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci możecie przekazać na dwa sposoby:
- osobiście poprzez wpłatę zebranych środków finansowych na konto: 61 1050 1764 1000 0090 6025 9513, jako tytuł wpłaty prosimy podać: Darowizna na cele statutowe Fundacji PHD - Akcja Ślub
- pieniądze na Waszym ślubie mogą zbierać również wolontariusze – na terenie woj. pomorskiego

Dary rzeczowe Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci może odebrać osobiście na terenie woj. pomorskiego. W przypadku chęci pomocy z dalszych części kraju prosimy o wysyłanie darów pocztą na adres:
Pomorskie Hospicjum Dla Dzieci
ul. Dębowa 25
80-204 Gdańsk

 

Pomorskie Hospicjum

 

O ORGANIZACJI
Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci rozpoczęła działalność 1 kwietnia 2008 roku.

Fundacja zapewnia pomoc lekarską, pielęgniarską, psychologiczną oraz socjalną. Rodzice nie ponoszą kosztów związanych z opieką nad dzieckiem, a w sytuacjach kryzysowych mogą liczyć na pomoc Fundacji w postaci niezbędnego wsparcia finansowego.

Pod opieką Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci znajdują się mali pacjenci ze schorzeniami metabolicznymi i genetycznymi oraz z chorobami nowotworowymi.

Możesz również pomóc wspierając Fundację Pomorskie Hospicjum dla Dzieci 1% podatku.
KRS 0000296652


Pamiętajcie, żeby poinformować swoich gości o tej akcji – możecie taką informację zamieścić na zaproszeniach, czy na swojej stronie internetowej. Możecie też wspomnieć o tym podczas wręczania zaproszeń.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl