Fundacja Mam marzenie

Fundacja Mam marzenie

Fundacja mam marzenieZamiast kwiatów - datki na Fundację Mam marzenie. Jeżeli zdecydowaliście się zrezygnować z kwiatów i chcecie zrobić podczas ślubu coś dobrego, to proponujemy poprosić gości o przyniesienie rzeczy, które następnie przekażecie na fundację Mam marzenie.

CO?
Najlepiej jest wejść na stronę internetową fundacji Mam marzenie i zobaczyć czego im potrzeba lub jeżeli zdecydujecie się na zbiórkę pieniędzy - na jaki cel lub organizowaną akcję przeznaczyć zebrane pieniądze.

JAK?
Kiedy zdecydujecie już co i dla kogo, warto jeszcze zadbać o to JAK? Czyli jak będziecie zbierali datki. Najlepiej wyznaczyć do pomocy odpowiednie osoby (np. świadków), które będą zbierały podarowane rzeczy lub pieniądze do specjalnych koszy. Warto też wcześniej ustalić kto i kiedy zajmie się przekazaniem darów. Najlepiej i najwygodniej byłoby umówić się z organizacją, aby przysłała swojego przedstawiciela, który po zakończonej ceremonii odbierze zebrane przez Was datki.

O ORGANIZACJI
Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku z inicjatywy jej założyciela i Fundatora - Piotra Piwowarczyka, jako niezależna i samodzielna organizacje, skupiająca wyłącznie wolontariuszy.
Do programu Fundacji może zostać zakwalifikowane każde dziecko między 3 a 18 rokiem życia, które cierpi na chorobę zagrażającą jego życiu.

Już po pierwszym roku organizacja mogła pochwalić się spełnieniem 40 marzeń i utworzeniem 6 oddziałów fundacji. A od początku działalności aż do dziś spełnili w sumie ponad 2500 marzeń chorych dzieci. Pierwszą polską marzycielką była Bogusia - dziewczynka chora na łamliwość kości. Jej marzenie spełniło się w Orlando na Florydzie, gdzie zobaczyła bajkowy świat Walta Disneya.

Możesz też przekazać tej organizacji 1% podatku i pomóc realizować te działania.
Fundacja MAM MARZENIE nr KRS: 0000177137

Źródło: mammarzenie.org

Pamiętajcie też, żeby poinformować swoich gości o tej akcji – informację o tym, co chcecie zamiast kwiatów na ślubie, możecie zamieścić na zaproszeniach, czy na swojej stronie internetowej. Możecie też wspomnieć o tym podczas wręczania zaproszeń.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl