Inspiracje: niedrogie sukienki

Inspiracje: niedrogie sukienki

Zamiast strojnych sukien proponujemy dziś niedrogie, bezpretensjonalne sukienki ze znanych sieciowych sklepów. Odpowiednie dodatki pozwolą z nich wyczarować ślubne kreacje.

Klasyczna sukienka za kolano z kolekcji Marks & Spencer to doskonały punkt wyjścia do stylizacji retro. Włosy ułożone w fale, czerwona szminka, atłasowe rękawiczki, kapelusz – toczek z woalką i szpilki przemienią współczesną pannę młodą w nową Ritę Hayworth. Cena: 179 zł, kupisz w sklepach Marks & Spencer.Śnieżnobiała, koronkowa sukienka Promod to propozycja dla młodych dziewczyn, które zdecydują się na ślub w ogrodzie czy zgoła na plaży. Narzuć na ramiona pastelowy szal, załóż wygodne baletki, we włosy wepnij kwiat i gotowe. Cena: około 160 zł. Do kupienia w sklepach Promod.

Utrzymana w stylistyce lat 60-tych sukienka Zara uszyta z lekkiej koronki sprawdzi się, jeśli masz krótkie włosy i nie lubisz obcasów. Uczesz się z przedziałkiem, na gładko, na wzór Twiggy, załóż pantofle na niskim obcasie. W razie niepogody, wybierz krótki żakiet z dużymi guzikami. Cena: 169 zł, do kupienia w sklepach Zara.


Mango proponuje pozornie zwykłą minisukienkę o t-shirtowym kroju, uszytą z koronki. To bardzo dobra baza, jeśli marzysz o kolorowych dodatkach. Nic nie jest zabronione w dniu ślubu! Dobierz pantofle w żywym kolorze, we włosy wepnij kokardę lub odsuń je z czoła opaską z aplikacją z piór. Cena: 114 zł, do kupienia w sklepach Mango.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl