Jak się nie oświadczać

Jak się nie oświadczać

Oświadczyny to wielki krok i piękna chwila w życiu obojga kochających się ludzi. Na pewno nie chcesz popełnić gafy podczas oświadczyn. Abyś był spokojny, że Twój plan jest dobry podajemy Ci parę najgorszych sposobów na oświadczyny. Ta krótka lista podpowie Ci jak się nie oświadczać.

1. Nigdy nie oświadczaj się za pomocą telefonu, SMSa czy e-maila. Zaręczyny są czymś bardzo osobistym. Miłość to tak silne emocje i uczucie, którego nie da się przedstawić przez telefon czy Internet. Dziewczyna może nie być pewna czy jesteś poważny, czy ktoś robi sobie z niej żarty. Chyba, że taki własnie był Twój zamysł.

2. Raczej unikaj oświadczyn w bardzo zatłoczonych miejscach. Jeśli Twoja ukochana należy do osób wstydliwych może czuć się zakłopotana w takiej sytuacji. Unikniesz też zawstydzenia, jeśli niestety jej odpowiedź będzie brzmiała ”NIE”.

 

jak sie nie oswiadczyc


3. Uważaj z nadmiernym używaniem humoru. Takie oświadczyny mogą nie wyglądać poważnie. Atak śmiechu w momencie, w którym Twoja dziewczyna podejmuje tak ważną decyzję życiową może popsuć tę piękną chwilę.

 


4. Nie zapominaj o dobrych manierach. Nie oświadczaj się podczas jedzenia, zmywania lub kiedy ukochana jest w pracy (nigdy nie wiesz na jaki humor trafisz). Najlepiej wybrać moment, kiedy będzie wypoczęta i zrelaksowana.


5. Wymyśl coś ponad romantyczną kolację. Niektórzy mężczyźni przygotowują kolację, przynoszą bukiet róż, czekoladki oraz pluszowego misia. Tak, to bardzo romantyczne, jednak Twoja dziewczyna zasługuje na coś ponad przeciętną w tym dniu. Pamiętaj, że każda kobieta chciałaby opowiadać swoim koleżankom, dzieciom, wnukom jak to jej ukochany się oświadczył, zadbaj by miała się czym pochwalić.

6. Nie rób tego jeśli jesteś nieprzygotowany. Upewnij się, że nie ma żadnych okoliczności, które mogą popsuć Twoje plany. Zazwyczaj mężczyźni oświadczają się tylko raz w życiu, warto zatem zadbać aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.


Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl