Jesienne bukiety ślubne

Jesienne bukiety ślubne

Karczochy, jarzębina i mini gruszki w połączeniu z gerberami, ogrodowymi różami, fuksjami i żytem - co jeszcze powinno się znaleźć w jesiennej wiązance ślubnej?

 

Jesienią świat nabiera intensywnych kolorów. Wiązanki ślubne powinny czerpać z sezonowych kwiatów ale i nie tylko. Znowu modne są gerbery w połaczeniu z różami, dalie, orchidee, lilie, fuksje, frezje; rośliny znane na codzień z doniczek: succulenty i eukaliptusy; i z łąki: amarantusy, dzika trawa, zboże, rozmaryn.
Koniecznie w połączeniu z jesiennymi owocami, takimi jak: kumquat, persymona, miniaturowe gruszki, dzikie jabłuszka, japońskie śliwki, miniaturowe dynie, a nawet karczochy. Warto wykorzystać też kasztany, żołędzie czy jarzębinę i przyprawić laską cynamonu.

Ma być kolorowo!


Bukiety jesienne

Bukiety jesienne

Bukiety jesienneFotos i aranżacje: Poppies & Posies/Trent Bailey Photography, Jennie Love, Thousand Flowers/Erin Kate Photography, La Dolce Vita Photography/Alina Prax, Miha Matei, Lilify/Ever Whim Photographs/ Jennifer Hoga, Blossom and Branch/Karen Wise Photography, Theresa Finck Photograph, Robert Sukrachand Photography

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl