Kolor przewodni wesela - róż, granat czy szary? Ślubne inspiracje

Kolor przewodni wesela - róż, granat czy szary? Ślubne inspiracje

Wszyscy zgodzimy się z faktem, że ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, dlatego chcemy zrobić wszystko, aby był piękny i niezapomniany.
Aby tak się stało, musimy
podjąć wiele ważnych decyzji. Dziś chcemy Was zainspirować kilkoma propozycjami kolorów idealnych jako motyw przewodni wesela.

 

Pzydymiony róż z zielenią

kolor przewodni wesela przydymiony róż

Idealne połączenie dla osób preferujących romantyczne klimaty połączone z naturą. Lekko przybrudzony odcień różu to intrygująca wersja tej barwy, a w połączeniu z z nieco poszarzałym odcieniem zieleni będzie ciekawą propozycją na motyw przewodni ślubu i wesela. Takie zestawienie kolorystyczne sprawdzi się szczególnie na weselach plenerowych w okresie od późnej wiosny aż po kres miesięcy letnich. Połączenie tych dwóch stonowanych kolorów wprowadzi do dekoracji weselnych mnóstwo romantyzmu i delikatności.

Szarość

kolor przewodni wesela szary inspiracje

Szary jest kolorem niedocenianym przez wielu, często uważany bywa za nieciekawy- my jednak mamy zgoła odmienne zdanie w tej kwestii! Szarości są kwintesencją dobrego stylu i elegancji. Według nas, to idealny wybór na motyw przewodni ślubu i wesela. Tworzenie kompozycji na ich bazie to czysta przyjemność, możemy połączyć je z kontrastującymi barwami lub zestawić z kolorami  tej samej palety barw. Jeśli chcecie, aby Wasze wesele było utrzymane w klimacie minimalistycznym, wybierzcie szarość a wszystko będzie spójne, niebanalne i piękne!

Granat

kolor przewodni wesela granat inspiracje

Kolor głęboki i szlachetny, zawsze podkreśla powagę chwili i stanowi idealną barwę nie tylko na oprawę oficjalnych wydarzeń, ale i także… ślubów i wesel!Ma zrównoważoną naturę, ale w połączeniu z klasyczną bielą może nieść także radosny przekaz -właśnie jako kolor przewodni ślubu i wesela. Biel odpowiada kobiecej świeżości i energii, natomiast granat męskiemu zdecydowaniu. Razem równoważą się, więc jeśli marzycie o wyrafinowanym, ślubnym wizerunku, to połączenie kolorystyczne sprawdzi się idealnie.

 

 

Przygotowanie materiału: Redakcja abcslubu.pl

abcslubu.pl logo

Znajdź ciekawe pomysły po tagach

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl