Krzesełka na winietki i upominki

Krzesełka na winietki i upominki

Mini krzesełka z papieru to od kilkunastu miesięcy hit na weselach.
Krzesełka na winietki oraz upominki dla gości to ekonomiczny i niezwykle uroczy pomysł. Krzesełko łączy w sobie dwie funkcje, dzięki czemu można zaoszczędzić pieniądze, miejsce na stole i czas. Przy tym jest eleganckie, dobrze wykonane i bardzo pomysłowe.

W dekoracyjne oparcie krzesełka wkłada się winietkę z imieniem i nazwiskiem gościa. My proponujemy karteczki z mlecznej kalki z ażurowanymi rogami. Do środka krzesełka można włożyć migdały, czekoladkę, rafaello, miętowe cukierki, czy cokolwiek innego, co przyjdzie do głowy młodej parze. Do prezentu można również dołączyć karteczkę z podziękowaniem i datą ślubu.

Aranżacja krzesełek na winietki na stole
Krzesełka występują w kilku kolorach, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do różnych dekoracji stołów, sali weselnej lub do koloru sukni ślubnej. Można również mieszać kolory krzesełek i stworzyć dzięki temu dodatkową dekorację stołów. Goście zwykle są zachwyceni krzesełkami, które nie tylko bardzo ładnie się prezentują, ale są również sympatyczną pamiątką po weselu.

Krzesełka na winietki fioletowe

Krzesełka na winietki czerwone

Krzesełka na winietki błękitne

Krzesełka na winietki złote

Krzesełka na winietki kość słoniowa

Krzesełka na winietki różowe

 

Rozmiar: po złożeniu krzesełko jest wysokie na 9,8 cmDostępne są następujące kolory krzesełek:
biały, perłowy biały, kość słoniowa, perłowy ecru, róż, perłowy róż, błękit, perłowy złoty, perłowy srebrny, perłowy czerwony, perłowy fioletowy, czekoladowy, czarny.

Aranżacja krzesełek na winietki na stole inna propozycja

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl