LILLY 2013 suknie ślubne  – elegancja z dużą ilością koronki i tiulu

LILLY 2013 suknie ślubne – elegancja z dużą ilością koronki i tiulu

Wspaniała elegancja i gwiazdorski styl to motto bujnych kreacji kolekcji LILLY 2013. Nie znacie Lilly? Lilly to duńska marka sukni ślubnych, która właśnie weszła  na polski rynek i podbija serca Polek. Dziś przedstawiamy podstawową kolekcję sukni ślubnych na 2013 rok. Marka ma również kolekcje krótkich sukni Diamonds by Lilly oraz Passion by Lilly (zobacz na naszym blogu ślubnym).

Lilly suknie slubne

W atelier duńskiego producenta mody powstają porywające suknie wieczorowe podkreślające figurę o sylwetce syreny, obok bujnych linii z cudownie szerokimi spódnicami w stylu Grace Kelly. Również bardzo aktualne w kolekcji 2013 są nietypowe wycięcia pleców i zaakcentowane, wysokie talie, które są często podkreślane dzięki sensacyjnym detalom jak szarfy, aplikacje ze strasu lub srebrne hafty - spektakularny kontrast do szeroko kołyszących się spódnic.


Kreacje z tiulu, częściowo obszyte koronką, lub uniwersalne modele są trendami sezonu. „Pomimo wystawności suknie zachowują dzięki zastosowaniu eleganckiej koronki i powiewnego tiulu wspaniałą świeżość i lekkość“, mówi główna projektantka LILLY Eva-Dorthe Rantzau Smith. Obok prezentują się kolejne modele LILLY w stylu empire z organzy, szyfonu i satyny, które miękko opływają ciało. Delikatne fałdki i kunsztowne drapowania tworzą urocze formy i kuszącą zmysłowość, które oczarowują.

Dodatki idą w parze ze stylem sukni LILLY: bolero z kołnierzem na stójce z koronki lub satyny, różne szale, eleganckie sandały z paskami lub peep toe - wszystko wspaniale do siebie pasuje. Główną atrakcją są fascynujące aranżacje kwiatowe, które cudownie korespondują na sukni, lub paski w subtelnych odcieniach pastelowych. Iskrzącymi impulsami są błyszczące tiary, które są misternie wykonane ze srebrnych nici.

„Przy wszystkich oskarowych atrybutach kolekcja pozostaje jednak wierna swojej niepowtarzalnej linii z klasycznego kobiecego stylu połączonego z tchnieniem fantazyjnej romantyczności“, mówi Eva-Dorthe Rantzau Smith o kolekcji sukni ślubnych LILLY 2013, która jest dostępna od października 2012 we wszystkich filiach LILLY i wybranych salonach ślubnych.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl