Niesiemy nadzieję

Niesiemy nadzieję

Fundacja Niesiemy Nadzieję

Fundacja Niesiemy nadzieje
Wybierając się na ślub, stajemy przed niemałym dylematem, co kupić młodej parze? A oprócz prezentu kwiaty. KWIATY - ta forma podarunku jest dość krótkowzroczna, a przecież można, dysponując podobnymi środkami, zrobić rzecz znacznie pożyteczniejszą.

Także i do Polski dotarł niedawno zwyczaj, by zamiast kupowania prezentów, tudzież drobnych upominków, przekazywać pieniądze na konkretną fundację lub inną organizację o charakterze charytatywnym. Wybór jednej, spośród całego grona, należy zwykle do nowożeńców, którzy mogą podać numer wybranego konta na zaproszeniu lub rozdać odpowiednie ulotki na przykład w trakcie wesela.

Osobiście pragnę polecić fundację Niesiemy Nadzieję, opiekującą się niezwykle ciężko chorymi dziećmi (często są to przypadłości nieuleczalne, o podłożu genetycznym). Ta poznańska organizacja dobroczynna, zaopatruje dzieciaki w leki, żywność, odzież oraz stara się im zapewnić każdą możliwą pomoc, jaka jest im akurat potrzebna.

Liczę, że przekonałem Państwa do takiej formy ślubnego prezentu i gorąco zachęcam do wspierania wyżej wymienionej, Fundacji Niesiemy Nadzieję.

www.niesiemynadzieje.pl

Autor: Piotr Owczarczak – podopieczny Fundacji Niesiemy Nadzieję

Fundacja Niesiemy nadzieje

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl