Niezwykłe wesele w niezwykłym miejscu

Niezwykłe wesele w niezwykłym miejscu

Pomysł tygodnia: Niezwykłe wesele w niezwykłym miejscu


 

Każdy z nas marzy, aby jego wesele było wydarzeniem niezapomnianym. To nie tylko kwestia dobrego samopoczucia gości i samej pary młodej, ale również może okazać się ważne dla samego małżeństwa – związek, który zaczął się od niesamowitej imprezy w wyjątkowym miejscu ma po prostu znacznie silniejsze fundamenty od takiego, w którym kwestię wesela potraktowano po macoszemu.

 


 

A może na Mazury?

 

W Polsce znajduje się wiele miejsc, które gwarantują odwiedzającym malownicze widoki i możliwość obcowania z cudowną przyrodą, jednak mało który region ma do zaoferowania tak wiele jak Mazury. Nie bez przyczyny tak wiele osób zakochało się w tutejszej okolicy – przepiękne wzgórza, liczne jeziora i prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów – tylko ktoś, kto odwiedził to miejsce, będzie w stanie zrozumieć, o czym mowa. Na Mazurach słońce wydaje się świecić jakby jaśniej, niebo wydaje się jakby bardziej niebieskie, a liście – jakby bardziej zielone. A może to wcale nie jest złudzenie? Może rzeczywiście tak jest?

Sprawdzony pomysł – wesele w pałacu

 

Jednym z najciekawszych miejsc na całych Mazurach, które doskonale nadają się do zorganizowania wesela, jest bez wątpienia hotel – pałac Mortęgi. Obiekt ten ma przebogatą historię, której korzenie sięgają XIV w.! Od tego czasu posiadłość przeszła liczne przebudowy, związane ze zmianami właścicieli oraz panującymi w kolejnych epokach normami estetycznymi. Po roku 1800 jej charakter zaczął się stopniowo zmieniać z dworku rycerskiego w niezwykły, neoklasycystyczny pałac, aby ostatecznie nabrać takiego kształtu, z jakim mamy do czynienia obecnie.

 

Pałac Mortęgi sprzyja weselom jak mało który obiekt. Renowacja i adaptacja na hotel zostały bardzo dokładnie przemyślane – wnętrza i elewacje zostały wykonane w taki sposób, aby jak najwierniej oddawać klasyczne gusta estetyczne. W jego murach jesteś w stanie poczuć magię i niezwykłość tego miejsca, która pomoże Ci nie tylko zorganizować niezwykłe wesele, ale również wielokrotnie wracać tu w przyszłości wspomnieniami.

Dlaczego warto zorganizować wesele w pałacu w Mortęgach?

 

Jeśli zdecydujesz się właśnie w Mortęgach zorganizować swoje wesele pałac zaoferuje Ci znacznie więcej niż tylko ładny wystrój i komfort – te kwestie są dla nas oczywiste. W obiekcie znajduje się aż 10 pomieszczeń, w których można zorganizować imprezę. Pomieszczenia różnią się od siebie kształtem, wystrojem oraz wielkością – największa sala jest w stanie pomieścić aż 300 gości, najmniejsze natomiast świetnie sprawdzą się w przypadku wesela dla kilkudziesięciu osób.

 

Zdajemy sobie również doskonale sprawę z tego, że aby wesele było udane, na gości weselnych musi czekać dobra kuchnia. Zatrudniamy najwyższej klasy kucharzy a także uprzejmą i kompetentną obsługę, która doskonale wie czego oczekiwać mogą goście weselni. Jesteśmy otwarci na propozycje organizatorów imprez, a ze swojej strony zapewniamy pyszne potrawy, najwyższą jakość przygotowanych kulinariów oraz profesjonalizm obsługi. Przyjęcie weselne w Mortęgach zawsze jest doskonałym pomysłem, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Tekst i zdjęcie: Pałac w Mortęgach
www.palacmortegi.pl/


Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl