Obraz i malarz

Obraz i malarz

Obraz pary młodej? Jak często mamy dziś okazję zostać namalowanym? Uwiecznionym na płótnie? Rzadko, albo nigdy. Ślub może więc okazać się wyjątkową okazją, żeby pozwolić sobie na taką ekstrawagancję.

Będzie to doskonała pamiątka ze ślubu i wesela. Jeżeli nie dziś, to na pewno doceni się ją po latach. Oprócz zdjęć i filmu można pokusić się o profesjonalny obraz młodej pary.

Można zamówić usługę u malarza, rysownika komiksów, czy portrecisty, by namalował młodą parę w wybranej scenerii, a może nawet w trakcie wesela. Może to być klasyczny, niemalże królewski obraz na tle domowego kominka lub w ogrodzie. Może to jednak być komiksowe odbicie zakochanego młodego małżeństwa, szczególnie jeżeli oboje lubią i czytają komiksy.

Z jednej strony może to być dopełnienie dokumentacji fotograficznej młodej pary, a z drugiej może to być pomysł na wyjątkowy prezent ślubny. Zamówcie malarza dla młodej pary niekoniecznie na ślub, najlepiej na sesję poślubną, kiedy będą mieli więcej czasu na pozowanie. Polecamy ten prezent na ślub i wesele

prezent ślubny obraz

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl