Ostatni wieczór kawalera

Ostatni wieczór kawalera

Wieczór kawalerski to ostatnia chwila, aby przyszły pan młody zasmakował różnych przyjemności, których po ślubie powinien zdecydowanie unikać. Impreza, organizowana z tej okazji przez przyjaciół przyszłego pana młodego (i przez nich opłacana), powinna być prawdziwie męskim spotkaniem.


Ostatni wieczór kawalera
Foto: www.gorolki.pl


Gdzie zorganizować wieczór kawalerski? Jeśli pan młody nie mieszka przed ślubem ze swoją ukochaną, można przygotować imprezę u niego. Zakrapiany wieczorek może odbyć się u któregoś z jego przyjaciół, bądź też w klubie.


Ważne, żeby dobrze wiedzieć co lubi a czego nie lubi nasz przyjaciel, którego już za chwilę „stracimy”. Niektórym panom przypadnie do gustu wizyta ładnej striptizerki, inni – będą się czuli zakłopotani. Nie wszyscy przyszli mężowie będą też uważali pomysł zaproszenia swoich byłych dziewczyn za wspaniały.


Ostatni wieczór kawalera
Foto: Wedding by Color


Dziś organizowanie wieczorów kawalerskich staje się coraz modniejsze. Przygotowując męski wieczór ułatwiamy naszemu przyjacielowi wejście w nową rolę społeczną. Sygnalizujemy, że akceptujemy jego wybór i cieszymy się szczęściem przyjaciela.
Podczas wieczoru kawalerskiego przyszły pan młody powinien czuć, że ma wsparcie w swoich kolegach i w razie kłótni z połowicą, zawsze będzie mógł na nich liczyć.

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl