Oświadczyny w śniegu

Oświadczyny w śniegu

Chociaz śniegu w tym roku ciągle brak, proponujemy zaczaić się na pierwsze płatki z pierścionkiem zaręczynowym. Zima to wbrew pozorom często wybierana pora roku na zaręczyny. Zima nie musi iść w parze z lodowatym sercem. Zaręczyny nawet na mrozie, mogą rozpalić serce ukochanej do czerwoności.

Jak oświadczyć się w takich okolicznościach? W zaspie śniegu, w górach, na stoku, podczas lepienia bałwana...?

 

śnieżne oświadczyny
Khabev, www.dreamstime.com


Można przygotować napis w śniegu: „Czy wyjdziesz za mnie?” lub "Zostań moją żoną". Można go wydeptać, ułożyć z gałązek, a nawet usypać ze śniegu. Napis może powstać pod oknami przyszłej narzeczonej, w jakimś ustronnym miejscu, gdzie często wybieracie się na spacer, w parku, na pustym parkingu czy też na trasie narciarskiej, po której jeździcie podczas zimowego urlopu. Może to być tylko serce - tylko, ale jakże wymownie!


śnieżne oświadczyny

www.squidoo.comJeżeli wybierzesz stok, można też oprócz samego napisu przygotować małą niespodziankę i zrobić piknik na śniegu. Grzane wino (od czego są termosy?), plastikowe kieliszki, bagietka, sery, dobre ciasto, cokolwiek lubicie, a zmieści się do plecaka. Miło byłoby oczywiście, gdyby udało się dowieść na piknik również kwiaty, ale i bez nich dziewczyna na pewno będzie zachwycona.

 

śnieżne oświadczynyMożna również lepiąc wspólnie bałwana na sam koniec powiesić mu na nosie pierścionek zaręczynowy. A może uda Ci się ulepić klęczącego bałwana, który wyręczy Cię we wręczaniu pierścionka? :) Wiemy, wiemy, bałwany z zasady nie mają nóg, ale ten mógłby być wyjątkiem.

 

Przeczytaj też: Świąteczne oświadczyny

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl