Panieńskie party show

Panieńskie party show

Organizacja wieczoru panieńskiego wcale nie jest łatwym zadaniem. Trzeba zastanowić się nad tym, gdzie zorganizować imprezę, kogo zaprosić i jak zabawić gości. Wiele kobiet decyduje się podczas swojego wieczoru panieńskiego wyjść na imprezę do klubu, inne z kolei wolą bawić się w domu. Co zrobić, aby wieczór panieński był naprawdę niezapomniany.

 

Party Show

 

Akcesoria i dekoracje

Nie ważne, czy wieczór panieński odbywa się w klubie, czy w domu, większość imprez na początku rozkręca się domu. Warto więc zadbać o przyjemną atmosferę i odpowiedni klimat. Przede wszystkim należy zaopatrzyć się w różnego rodzaju akcesoria i dekoracje, które sprawią, że wieczór będzie wyjątkowy i niezapomniany. Świetnie będą z pewnością wyglądały kolorowe balony z napisami, talerzyki w wzorki, czy kostki lodu w kształcie penisa.

 

Party Show

 

Podczas tego typu imprez rewelacyjne sprawdzają się również śmieszne przebrania. Kobiety bardzo chętnie wybierają m.in. szale boa, opaski z różkami, kolorowe kapelusiki itp. W takim stroju zabawa jest o wiele lepsza! Oryginalne przebranie musi mieć również przyszła panna młoda. Najlepiej gdy założy welon oraz białe pończoch. Dzięki temu poczuje się wyjątkowo i będzie wiedziała, że ten wieczór został przygotowany specjalnie dla niej.

 

Gry na wieczór panieński

W czasie wieczoru panieńskiego nie można tylko sączyć drinków i obgadywać facetów. Przydałyby się również fajne gry i zabawy na wieczór panieński, które wprowadzą wesołą atmosferę. Świetną grą do domu jest m.in. gra "Rysuj i pij", która przypomina kalambury, z tym, że jest o wiele śmieszniejsza, a hasła dopasowane są typowo pod imprezy. Można również zagrać w "Chińczyka Alkoholowego". Dzięki tej grze każdemu z pewnością bardzo szybko poprawi się humor.

 

Party Show

 

Ale to nie wszystko. Wybierając się do klubu warto zabrać ze sobą zestaw specjalnych kart z zadaniami na wieczór panieński. Zawierają one zestaw zadań, które trzeba wykonać, np. "zrób sobie zdjęcie z każdym ochroniarzem w klubie". Na ogół jest przy tym mnóstwo zabawy i śmiechu, a później jest co wspominać!

 

Prezenty

Przychodząc na wieczór panieński warto przynieść ze sobą  prezent dla przyszłej panny młodej. Jakie prezenty cieszą się największą popularnością? Przede wszystkim kobieca bielizna. Może to być np. sexowna koszula nocna, stringi, stanik, a nawet majtki z cukierków. Poza tym kobiety lubią dostawać różne dyplomy, np. dyplom bogini wieczoru panieńskiego. Nie może zabraknąć również słodkości, m.in. czekoladek lub lizaków w kształcie penisa. Świetnie sprawdzają się również wszelkie gadżety związane z sexem. Taki prezent na wieczór panieński, z pewnością przyda się przyszłej małżonce.

 

Party Show

 

Fotos: PartyShow.pl

Powiązane artykuły

Portal ślubny abcslubu.pl